From AbundantHope.net
Soltec verstrekt een Actualisering
By Soltec/translated by Christ Lippens
Apr 20, 2008, 20:22
From AbundantHope.net
Soltec Provides an Update
By Soltec and Candace
Apr 20, 2008, 15:14
Soltec verstrekt een Actualisering
Door Anthonious Soltec, en Candace
18 april, 2008
Dierbaren, het is IK, Anthonious Soltec van de Scheppers uitdrukking.
Stilte geliefde, en geniet van mijn gebruik van uw zeer hoog kanaal, en wees er niet door verrast.
U bent hiermede begaafd geweest en er zijn velen van ons die U hierdoor kunnen bereiken.
Candace:
Een jaar geleden was ik begaafd met een hoger frequentiekanaal, gebouwd door Gabriel, en dit kan slechts gebruikt worden door zeer hoge wezens.
Dit is voor veiligheidsdoeleinden en voor ander speciaal gebruik.
Wij gaven het de bijnaam van “ mijn Aartsengel kanaal ”, en ik was verrast dat Soltec het gebruikte om verbinding met mij te maken.
Ik heb het vanaf toen uitsluitend gebruikt wanneer ik met Christ Michael, Sananda, en Monjoronson werk voor openbare stukken.
Ik heb nog geen anderen gehad die het gebruikten om mij te contacteren.
Zo toen ik waarnam dat het kanaal werd geopend, verwachtte ik geen Soltec, maar ik was zeer verheugd, ik hou zeer veel van zijn energie.
Ook, gisteren was ik zeer vermoeid en werd dit niet gepost.
Dit verwijst naar een aardbeving op 18 April, 2008.
Iemand anders heeft het stuk van Sorcha Faal naar deze site gepost als U wenst er naar te verwijzen.
Soltec:
Vandaag in de V.S. had U een aardbeving van 5.4 in Illinois en ik acht dit eenvoudig als iets om zich niet veel zorgen over te maken.
Dit is niet wat Sorcha Faal heeft doorgegeven, dit was geen neerstortend vliegtuig, het is niets meer dan een volledig normale schok die in het grensgebied van “ De New Madrid fault zone” voorkomt.
De boem’s zijn normaal bij veel schokken.
Nu, zal ik iedereen die leeft in Californië eraan herinneren dat dit een zeer gevaarlijk gebied blijft. Genoeg hierover, dit vergt geen verdere uitwijking.
Wij zullen Californië behandelen tijdens de Jupiter gebeurtenis en Stasis, en dat is behandeld door anderen.
Er is een vrij grote verhoging van schokactiviteit geweest rond de wereld.
Er is een grote vulkaan onder de zee, overzees Oregon die de zeebedding een beetje heeft opgeheven, aangezien de druk is toegenomen.
Het is hoogst waarschijnlijk dat deze vulkaan zeer actief zal worden, en hoewel hij onder de zee is, zal er grote golfactie zijn aan de westenkust dichtbij als hij actiever komt.
Dit is ver verwant met het systeem en ontvankelijk voor het gebied van Mt. Helens en Mount Rainer, en er is veel verhoging van activiteiten door dit systeem.
Deze groeiende vulkaan zal deze andere systemen beïnvloeden, aangezien zij aangrenzende takken hebben.
Mount Rainer is ongeveer op het midden van verscheidene vertakkingen, en sommige hiervan voeren magma af naar de basis van Rainer.
U had enkele maanden terug, stijgende activiteiten in Mount Helens.
De druk bouwt zich op in de ondergrondse kanalen, van deze onderling verbonden systemen. Wanneer Mount Rainer zal ontploffen, zal hij waarschijnlijk zijn top wegblazen, gelijkaardig aan Mount Helens, maar dit zal overeenkomstig een veel grotere ontploffing zijn, en Seattle zal niet comfortabel zijn.
Wij voorspellen het moment niet, het is niet spoedig zoals in maanden maar in een paar jaar, zoals best kan worden geschat.
Mijn instrumenten kunnen vele drukken zien en meten, maar het is niet noodzakelijk mogelijk om op een gegeven moment een storing nauwkeurig te voorspellen, en wij gaan voor de kleine aanwijzingen.
Alle diverse onderling verbonden platen beïnvloeden alle dichtbij, en alle magmabewegingen hebben verschillende drainagesystemen.
In het algemeen zijn er grote drainagesystemen van Nevada naar Californië, en vooral naar Zuidelijk Californië.
Uw duisteren had heel wat pret met het tot ontploffing brengen van kernbommen in Nevada, en wanneer deze ondergrondse, zo te zeggen drainagesystemen van magma in de breuken uitbarsten naar de oppervlakte op om het even welke manier, zal er straling vrijgegeven worden.
Tijdens de Stasis periode, zullen zij die onder mijn specifiek bevel zijn, hiervan wat behandelen, en wij kunnen wat van die straling “ evacueren “ in die gebieden, zodat het in de toekomst aanzienlijk minder schadelijk zal zijn.
Wij hebben heel wat gepland voor de schoonmaak tijdens die periode.
Wij zullen ook heel wat aardschokken veroorzaken, impulsstralen gebruikend, zodat bepaalde gebeurtenissen nu zullen gebeuren, en niet later.
Candace:
Betreffende de bovengenoemde verklaring, wij hebben het hoe dan ook behandeld, denk ik, dat tijdens Stasis, bepaalde gebeurtenissen zullen worden aangemoedigd, zodat wij later geen bepaalde problemen hebben.
Dit zal het aantal verwachte “ rampen en cataclysmen“ verminderen, maar herinnert U dat de aarde vele veranderingen moet aanbrengen en zo zullen wij kwesties onder ogen zien in de loop van vele jaren, voor een paar honderd jaar of zo.
Zodra wij de aandacht van het publiek hebben, kan er beter gepland worden vóór sommige van deze gebeurtenissen.
Soltec:
Ik ben verteld dat veel van U zenuwachtig zijn omdat de Jupiter gebeurtenis zich nog niet heeft gematerialiseerd.
Dat is omdat de informatie vroeg genoeg werd gegeven om te proberen om samenwerking te verkrijgen van de leiders, en ook om sommigen van U voor te bereiden.
De planeet is volledig voorbereid en wacht op zijn activering op een moment onder onze controle.
Dit moet spoedig zijn, wegens de aard van de verontreiniging op onze planeet, en wij wensen het te starten alvorens de voedseltekorten groeiend ernstiger worden.
Moeder Aarde zal voor een groot deel van haar lijden verlost worden tijdens Stasis.
Er werd de zielen tijd gegeven tot ruwweg eind 2007 om hun onherroepelijke keus te maken over het dienen van het licht of het duister, en zo is dat gedaan voor iedereen.
Wat overblijft is onze extra planning voorafgaand aan de gebeurtenis, omdat zich dan grote verandering zal voordoen, en wij zullen zowel de Moeder, als zij die de rode weg hebben gekozen, verlichten.
Candace:
De “Rode Weg” is de weg van dienst en in vrede.
De geestelijke weg.
De “Zwarte Weg” is de weg van het materialisme met zijn diverse problemen.
Dit is van de terminologie van de inheemse Amerikanen.
Soltec:
Eerder dan het zo doorgaan voor veel jaren, zullen veel aardse veranderingen zich voordoen door de ontsteking van Jupiter, zoals wij het genoemd hebben.
Hij is niet meer achter de zon en in een paar maanden zal hij in oppositie zijn met de Aarde, betekent de kortste afstand in deze cyclus. (Christ: 08 Juli 2008 is Jupiter in oppositie)
Hij zal tijdens deze korte afstand aangestoken worden, wanneer Michael klaar is en U in slaap zult zijn, zo niet om zich individueel ongerust over te maken, want U hebt allen uw toegewijde keuzen gemaakt en dat is gedaan, en zo zij het.
De Moeder is vrij ziek, niet alleen van de verontreiniging, maar van het oorlog voeren en de dualiteit die 4de dimensie is.
In de 4de dimensie worden de energieën van goedheid en duisternis sterk gepolariseerd en dit is hard voor de planeet, vooral deze planeet.
Candace:
Ik heb wat werk van een elementaire aard te beëindigen in het begrip van Dichtheid en Dimensies.
Laat mij hier enkel zeggen, dat deze planeet, alle planeten met leven erop, zijn Tweede Dichtheid planeten.
Dimensies verwijzen naar het niveau van bewustzijn, en als het bewustzijn vergroot, zo doet de trilling van de planeet.
Wij zijn nu in de 4de dimensie, en dit is de “ga weg van de omheining“ dimensie.
De inkomende lichte energieën beïnvloeden iedereen zeer sterk.
U allen voelt dit intens.
Sommigen worden meer duister, anderen worden meer licht.
Het is niet de dimensie van het in het midden zijn, U verkoos om anderen in goedheid te dienen door de rode weg te gaan, of U verkoos om verder neerwaarts de zwarte weg te gaan.
Sommigen van U hebben moeilijkheid met dimensies en dichtheid, zoals de woorden onderling verwisselbaar worden gebruikt in literatuur.
Wij zullen nooit een 4de Dichtheid planeet zijn, noch gaan wij door 4de Dichtheid om 5de Dichtheid te worden.
Wij bewegen ons in de evenwichtig beginnende staat van de 5de dimensie van de 2de Dichtheid.
Wanneer dit gebeurt zal onze polariteit veranderen, en de tijd van intense dualiteit zal eindigen.
Dit zal een mono polaire planeet zijn, en op dit ogenblik, heb ik geprobeerd om dat idee te begrijpen. Wij zullen geen magnetische Noord en Zuidpool hebben.
Wij zullen nog een fysieke Noord en Zuidpool hebben, waar de as van de planeet door zal lopen en blijven rond draaien, zoals het nu is.
Deze as kan zich meer dan eens tijdens opeenvolgende aardeveranderingen bewegen.
Wij zijn nu in intense dualiteit, en veel van U ervaren dit met uw relaties thuis en op het werk.
Aldus zien wij een zeer niet coöperatief duistere leiding die verkiezt om op de zwarte weg verder te gaan.
De 4de dimensie is niet het astraal koninkrijk.
Genoeg over dit onderwerp op dit ogenblik.
Soltec:
Zij zal grote assistentie gegeven worden, en de kinderen van God, de ware kinderen van God zullen hun ervaring hebben bij het herbouwen van de planeet.
Het in licht en leven brengen ervan.
In balans.
De interventie waarvan een tijd gesproken werd, was verleend, als de planeet niet zal vernietigd worden.
Wegens het verzoek van vele studenten en opgeheven geesten incarnaties, op hoger niveau, wensen zij de ervaring van het opheffen van de planeet van haar bijna doodsbed, in een opnieuw wonderbaarlijke plaats, om ondertussen verder te leven op de planeet, eerder dan haar te herstellen na een poolomkering, en een nieuwe beschaving te starten.
Het plan is reusachtig, en het is bijna klaar.
Plantkundigen en specialisten in het dierlijke leven hebben vele specimens genomen en ook veel van de originele zaden opgeslagen.
Deze zullen terug gegeven worden in geschikt handen, en er zal verwijdering zijn van die genetisch gewijzigde planten en zaden, met inbegrip van vernietigings verscheidenheden die het duister ontwikkeld hebben.
Het leven kan niet worden gepatenteerd, en het leven zou ook slechts gewijzigd mogen worden in de handen van echt geschikt en geïnformeerde wetenschappers.
De Stasis periode zal veel van de lagere energieën verwijderen, vanaf de mens naar beneden.
Het licht zal intens zijn, niet alleen van de nieuwe zon, maar ook van de grotere gevolgen van de foton gordel en andere nog niet aan het licht gebrachte energieën.
U zult ontwaken in een vrij groot verschil, en zoals het aan U is voorgesteld, zal er aangewezen verslag zijn op de media.
Niets van de voordelige technologie zal verloren zijn, in het bijzonder uw communicatie systemen.
Om het even welke schade aan het nutsysteem en dergelijke zal worden hersteld.
Er zal een periode zijn van voedseltekort omdat de groei seizoenen door het proces zullen worden onderbroken.
Om negativiteit te vermijden nadat Stasis is geëindigd, zal er overvloed van voedsel en NOODZAKELIJKE levering voor het leven zijn tot het landbouwproces opnieuw kan gestart worden.
Er zullen daarna geen vliegtuigen toegestaan worden om te vliegen.
Zij zullen moeilijkheid hebben in de nieuwe energieën en zullen niet veilig zijn om te werken.
Naast dat, zullen zij aan de grond worden gehouden om verontreiniging te verhinderen van de onlangs gereinigde hogere atmosfeer.
U zult manieren gegeven worden om met de Starfleet organisaties te onderhandelen voor uitgebreide nodige reizen, maar voor een tijd, zullen uw luxevakanties er niet meer zijn.
Reizen zal beperkt worden tot dat wat noodzakelijk is.
Tijdens Stasis zullen wij ook wat schade deactiveren waar mogelijk van het gebruik van uitgeput Uranium.
Zonder dit te doen, zal het moeilijker zijn om het leven opnieuw te beginnen in overvloed.
Wij denken dat Stasis misschien tot één jaar zal duren.
Wij zijn niet zeker, het hangt er vanaf hoe veel tijd alles zal nemen.
Wij weten het eenvoudig niet zeker, hopelijk zal het korter zijn, maar in werkelijkheid doet het er niet toe.
Slechts de hogere levensvormen, de mens en zijn dieren zullen in slaap zijn tijdens het gebeuren, en het regelmatige leven en weer zullen verdergaan.
Velen gaan de planeet verlaten op dit ogenblik.
Het is beslist om de Moeder een gift te doen op deze wijze, aangezien de mens een parasiet is geworden en niet weet hoe op te houden dit te doen.
De andere oplossing is de polen om te keren, en daar is opnieuw tegen gekozen, omdat de toekomstige “planetaire/zonnestelsel en stijgende leiders incarneringen” deze ervaring nodig hebben.
Candace:
De bovengenoemde commentaar is over het feit dat er velen nu in incarnatie zijn op de planeet die ervaring zoeken om hen te helpen in hun toekomstige carrières in planetair door systeem beheersing en hoger.
Wij hebben in enkele van de werken behandeld dat de Stijgende Zonen meer en meer zullen doen wat de Dalende Zonen eerder deden in het beheer van Universa.
Ik ben één van die studenten.
Soltec:
De mens werd een redelijke tijd aangeboden om te groeien.
Hij deed het niet, in het algemeen.
De massa’s moeten nu vooruit komen, zelfs binnen de Verenigde Staten, om een eind te eisen van deze oorlog.
Terwijl sommige zielen hoogst betrokken zijn over een mogelijke oorlog in Iran, is de meerderheid eenvoudig niet betrokken.
Zij blijven slechts bezorgt over hun komende maaltijd en hoeveel paren mooie schoenen en juwelen zij kunnen bezitten, eenvoudig het aardig leven en weinig meer.
Zij zijn niet betrokken met naar waar de planeet gaat.
Zij bewegen zich niet voorbij de controle van de duisteren via de kerken.
Dit is bedroevend, maar het is zo.
Dezen in de kerken in het Christendom in het bijzonder zouden eerder Armageddon verder laten doorgaan, zoals zij geloven dat dit de wil van God is en zij zich er niet moeten in mengen.
Zo zij het, ook dat.
Zo zullen zij elders hun lessen voort zetten.
Op dit ogenblik zullen wij niet zeggen wat het totaal van vertrekkende is, want dat is nog te zien.
De meesten zullen tijdens het intense licht uitstappen en zullen weggaan.
Vele lichamen zijn te ziek en beschadigd op dit ogenblik om te repareren.
De DNA schade van alle bronnen is extreem, en velen gaan over door kanker, eerder dan de oude dag.
Zij die gedeprimeerd zijn zullen waarschijnlijk weggaan, en er zijn er velen, mijn dierbaren.
Afrika is zo droevig om te zien op dit ogenblik, als de mensen met macht blijven wensen om hun mensen te verwijderen, en de wapens blijven invoeren.
De landbouwbedrijven worden vernietigd en het voedsel vermindert.
In het algemeen is Afrika nog altijd een plaats waar grote hoeveelheden voedsel kunnen worden gekweekt.
Wij kijken met grote droefheid als de mensen niet ontwaken voor hun benarde toestand en acties voeren.
Om de afgelopen paar jaren naar het verkiezingsproces te kijken in de Verenigde Staten, van het lied en de dans is verschrikkelijk, en het zijn nog steeds dezen die onbelemmerd lopen voor de hoogste baan van het land.
De 9/11 waarheidsbeweging zal zich niet in actie bewegen.
Terwijl er daarin velen zijn, zien zij hun kracht niet in het samenkomen om heel wat kabaal te maken, een term van Candace.
Zij zijn bang.
Niets meer en niets minder, plus verdeeld in concurrerende groepen.
Er zijn er velen die opkijken naar een paar “leiders“ binnen de beweging, eerder dan zelf te bewegen. Amerika, mijn dierbaren, is meestal machteloos geworden, eerder droevig.
En al die medicatie die op TV worden aangeboden voor impotentie, zullen de situatie niet helen.
Te bedenken dat de gemiddelde mens bezorgd is over zijn seksuele impotentie, maar zich geen zorgen maakt over zijn geestelijk impotentie.
Wij zijn bedroeft.
Wij hoopten op beter.
Maar toch zijn er goed geweest, en velen zijn voorwaarts gestapt minstens bereid om de waarheid te horen, of actie te ondernemen eens zij het wisten.
Zo word dezen later een kans gegeven om één of andere actie te voeren, zullen zij in het algemeen blijven, volgens hun zielovereenkomst.
Maar het grote idee dat incarnerende zielen de planeet van binnen uit zouden opheffen heeft niet voldoende gewerkt.
Maar dit is de kuil, de meest intense duistere planeet van de Lucifer opstand, en het is genoeg van een mirakel dat wij een gedeeltelijke oplossing kunnen doen.
De droefheid is dat vele zielen eenvoudig niet gewekt zijn en niet gegroeid, en de meesten in veel gevallen een graad terug gevallen zijn in de school.
Deze definitieve inspanning om de overheden te wekken voor hun verantwoordelijkheden, de bankiers voor hun verantwoordelijkheden, de godsdienstige organisaties voor hun verantwoordelijkheden, eveneens de integratie voor henzelf, bijna vergeefs geweest.
Verscheidene jaren geleden nu, dat zou in 2004 zijn, werd de verwijdering van de verborgen hand grotendeels voltooid, en men hoopte dat zij die onder hen werkten zouden ontwaken en zich zouden realiseren dat iets zeer verkeerd was, maar ook dit gebeurde niet.
Maar God verstrekt altijd een keus, tot op de definitieve lijn, en die definitieve lijn is nu bereikt.
Het blijft aan Michael om het moment van het begin op te roepen van het reinigen.
Het zal spoedig zijn.
Ik weet dat U dat beu bent, maar bericht moest gegeven worden, mijn vrienden, aan dezen in hoge plaatsen.
De kleine man heeft probleem om de lading te dragen, maar veel, veel van die kleine mensen konden een reusachtig verschil gemaakt hebben.
De planeet heeft lang geleden aan de verontreiniging en van de kleine man werd niet verwacht om het schoon te maken, hij was afhankelijk van wat de “leiders“ creëerden, maar tijdens deze tijd, konden er meer in hun kennis gegroeid zijn, en alles wat wij wensen te zien, was die groei in kennis.
Dat is niet om te zeggen dat dit niet gebeurde, had het helemaal niet gebeurd, zouden wij de polen omkeren in plaats van een gedeeltelijke oplossing voor de kwesties, en wij zijn gelukkig om minstens dat te hebben!
Namaste, ik ben Anthonious Soltec
© Auteursrecht door AbundantHope.net alle rechten voorbehouden.
<font style="BACKGROUND-COLOR: #fffffe" face=Arial color=#0f0f0f size=2 ptsize="10"
© Copyright by AbundantHope.net all rights reserved