From AbundantHope.net
By Candace
We are the Arch Angels of the Resurrection.
By Arch Angel Michael
Apr 25, 2009, 17:51
Wij zijn de Aarts Engelen van de Verrijzenis.
Door Aartsengel Michael
Door Candace
25 april, 2009
Beminde geliefden, IK BEN Aartsengel Michael en kom een paar minuten met u doorbrengen vandaag om uit te leggen wat een Aartsengel is aangezien er nogal wat verwarring is over dit onderwerp.
Wij, geliefden, zijn de creaties van de Vader en Moeder Scheppers van de lokale Universa.
Mijn ouders zijn Christ Michael en Nebadonia, zoals zij aan u zijn voorgesteld.
Op dit ogenblik, is er een grote verzameling op de wereld van de Aarts Engelen, in feite is er hier al een grote eenheid van vóór Michael zichzelf schonk op uw wereld.
Mijn naam is niet Michael.
In feite is het een titel.
Mijn naam is complex zoals elk van onze namen zijn, maar ik word de Aartsengel VAN Michael genoemd.
Ik leid de Aarts Engelen in de onvoorziene gebeurtenis op uw wereld.
Ik ben die grote werkgever van hen, maar dan kijk ik naar Christ Michael niet alleen als mijn Vader maar ook als mijn baas.
Er is altijd slechts één Aartsengel VAN Michael op maar één bescheiden wereld in een universum, omdat wij dienen wanneer de Schepper Zoon zich zelf schenkt op een wereld.
En dit gebeurt slechts eenmaal in een universum, en u, mijn dierbaren, bent zo gezegend om een dubbele zelfschenking te hebben in de terugkeer van Michael op deze wijze, want hij heeft gedaan wat geen ander vóór hem heeft gedaan, tweemaal op een zelfschenkingwereld zijn.
En in dit begrip bedoelen wij, alle zelfschenkingwerelden sinds onsterfelijke tijd.
Geen enkele Avonal zelfschenking heeft teruggekeerd in incarnatie op een planeet. NOOIT.
Dit is een leer situatie voor iedereen die hier komt op dit ogenblik, omdat dit nooit voordien is gedaan.
Wij betreden nieuwe wateren, wij allemaal, en wij, mijn vertegenwoordiging zullen deze planeet dienen als deel van de Verbeterende Tijd voor de ganse vereiste periode.
Wij zelf hebben geen idee wat het definitieve resultaat zal zijn, maar van zij die via incarnatie in dienst zijn op de planeet verwachten wij dat ook zij grote mirakelen verwezenlijken.
En u hebt dat al gedaan, in zoverre dat dit zal leiden tot de ascensie in Licht en Leven en een extra kans maakt om te helpen in het maken van de kosmische geschiedenis.
Momenteel zijn wij hier als Aarts Engelen van de Verrijzenis.
Alle planeten worden beoordeeld in stadia van hun ontwikkeling, en in die betekenis is dit niet anders.
Geïncarneerde oudere zielen zullen hun weg maken waar zij moeten, en die „nieuwe zielen“ gecreëerd op een wereld als deze, zullen hun weg maken naar de woningwerelden.
Zij zijn degenen die herleven naar het eeuwige leven.
U, de ouderen bent al van die status.
Wij zijn degenen die dat mogelijk maken, deze verrijzenis van nieuwe zielen, in overleg met de lotsbeschermers.
Dit is een harde wereld, en wij zouden wensen dat er meer zouden beginnen met hun ware eeuwige reis.
Het aantal is niet zo groot, maar tezelfdertijd is groter dan wat wij verwachtten toen de tellingen werden gedaan.
Een volle één miljard jonge zielen, geef of neem er enkele, zullen hun weg maken naar de woningwerelden.
En velen zijn zo taai nu, dat zij aanzienlijk voorbij de eerste zeven woningwerelden zullen gaan.
Er zijn 10 Miljard oudere zielen geweest, de zo genoemde Galactische misdadigers en gevallen engelen, over tijd geplaatst op deze wereld, en wij zijn in wonderbaarlijk ontzag, aangezien een volledig 50% van dezen uit de gevangenis zal vrijkomen en hun weg zullen maken ofwel terug naar hun vroegere sferen, ofwel naar hogere planeten van ervaring.
Terwijl wij er liever nog meer zouden hebben gehad, is dit nog ontzagwekkend.
De dingen werden definitief hard genoeg voor hen, zij verkozen om terug te keren naar het licht en nog een volgende trip naar een vreselijke planeet was niet hun wens.
Nu, zij boekten niet altijd de vooruitgang die wij graag zouden gezien hebben, maar het was overeengekomen om hen toe te staan deze gevangeniswereld te verlaten als zij 51% van hun karma hadden afgewerkt.
Velen zullen nog niet echt naar hogere werelden gaan, maar er zal kans genoeg zijn in diverse maatschappijen op aards niveau of een beetje erboven om hun vleugels uit te proberen en vertrouwen te winnen.
Normaal moet veel meer karma worden uitgewerkt op de gevangeniswerelden, maar Michael houdt niet van het proces van “ongeschapen worden” en grote amnestie en genade werden geregeld.
Wij wensen hen het beste.
Zij zullen wijd verspreid worden, om een te grote concentratie te vermijden in het geval van hervallen.
Veel van dezen zijn nu niet in incarnatie, aangezien zij aan de andere kant wachten op hun vrijlating en nog in scholing zijn.
Deze verrijzenis, voort gebracht door de Aarts Engels van de Verrijzenis, is reeds voorgekomen, voor zij die hun incarnatie hebben beëindigt.
Zij die nog in incarnatie zijn zullen hun naamafroeping ervaren tijdens Stasis.
Nu, een ding of twee over mij persoonlijk.
“Jonge“ Aarts Engelen incarneren af en toe om het menselijke perspectief te bereiken noodzakelijk om hun rollen te begrijpen, maar de Aartsengel van Michael is NOOIT geïncarneerd, mijn dierbaren.
Ik ben lang voorbij dat. Zeer lang voorbij.
Nog zijn Aarts Engelen OOIT kometen, geliefden.
Er is materiaal in circulatie, NIET van mij, dat zegt dat ik komeet Hale Bopp geweest ben, enkele jaren geleden en nu Komeet Lulin.
Een komeet is nooit een wezen.
Het is een bal van ijs en ander materiaal die circuleert in zonnestelsels, aangetrokken door de zelfde krachten die manen en planeten voortdrijven.
Op geen enkele manier kan om het even welk soort wezen, een komeet zijn.
Zonnen en planeten zijn wezens, uiteindelijk in ieder geval, als hun bewustzijn groeit, maar een komeet kweekt nooit een bewustzijn, laat staan dat van een Aartsengel.
Een Aartsengel kan geen bal van ijs en materie worden.
Er zijn ook sommigen die zeggen een fragment van mij te zijn.
Wij fragmenteren dus ook niet.
Maar soms selecteren wij personen om ons op een persoonlijke manier te dienen.
Wij kunnen ook een beetje van ons DNA schenken, aangezien wij DNA hebben, aan een foetus, wat voorziet in een rechtstreekse verbinding met ons, en deze persoon zou meer als een zoon zijn van één van ons en niet een fragment van één van ons.
U hebt nog zo veel te leren, geliefden, zo veel te leren.
Ieder van u die op deze planeet gaan blijven, jullie die een ziel hebben en die die keuze gemaakt hebben, uw DNA werd persoonlijk verbeterd door de Aarts Engelen van de Verrijzenis, mijn dierbaren.
En zo hebben sommigen ergens gegaan in fysieke vorm zodat zij de reis kunnen maken.
Terwijl ik niet betrokken ben in die activiteit in de laboratoria aan boord van het schip, doen anderen dat wel, en het werk wordt eigenlijk gedaan door de levensdragers en hun studenten en vennoten.
Niemand heeft hun DNA beïnvloed op een andere manier dan deze, en de “Engelen“ in welke vorm ook, zijn erbij betrokken.
De “kleine grijzen” zijn geen engelen en zij werden de job niet gegeven om het DNA op deze planeet te bevorderen.
Dit wordt behoorlijk behandeld door zij van hoge orde.
Er zijn ook sommige hoog gevorderde genetici zoals Moeder Shekhmet die met de opheffing van het DNA op deze planeet werkt.
Zij is betrokken bij het opnieuw vestigen van de stapstenen in de fauna en flora op deze wereld.
Maar de menselijke upgrading wordt gedaan door Gods wetenschappers, mijn dierbaren, en niet door de gemiddelde man op deze wereld op dit ogenblik.
Dit is een ander project dan dat van Adam en Eva.
Dit wordt gedaan in een laboratorium, en niet door seksuele voortplanting.
Het DNA heeft gefaald op deze planeet.
De diverse teams hebben het zeer herwerkt.
Het was lang geleden vervuild, en het werd zo gelaten, en toen prutsten er ook nog een paar stropers mee.
Dezen zijn natuurlijk weg nu, niet alleen van deze wereld, maar ook uit dit volledig universum van Nebadon.
Dit is waarom het de finale slag is tussen Goed en Kwaad; de gevangenen zijn nu grotendeels behandeld.
Er zijn nu geen plunderaars meer in Nebadon.
Zij die nog „vliegvaardigheden“ ontwikkelen worden zeer dicht bij „thuis“ gehouden en worden niet toegestaan om de rest van de creatie te teisteren.
Dat was een Orvonton besluit, aangezien deze duisternis niet verder kan gaan, het liep uit de hand om redenen waarover u reeds bent geïnformeerd.
Dit is genoeg op het ogenblik.
Er zal meer contact zijn als tijd het toelaat door Candace.
Zij was een plezier om met te werken voor dit korte stuk.
Voel u gezegend, want u bent het!
IK BEN DAT IK BEN, Aartsengel Michael, hoofd Aartsengel van de Verrijzenis.
Candace:
De geïnteresseerden van u kunnen hun Urantia Boek boven halen of naar www.urantia.org gaan, en Aarts Engelen opzoek.
Ik wil dit niet doen vanavond.
Het kan in sommige bronnen als één woord gespeld worden, aardsengel, maar Michael verkiest om het in twee woorden te spellen, zodat ik dit heb gedaan.
Ik deed één ander stuk met hem een paar jaren geleden, dat niet op AH maar in AHS werd gepost.
Ik heb heel wat persoonlijke besprekingen gehad met hem en ik vernoem mijn persoonlijke besprekingen niet, meer dan om het even wie.
Ik zeg dit, omdat ik hierop ben uitgedaagd, zoals sommigen geloven dat hogere wezens op de een of andere manier de vingers bewegen van het kanaal.
Er zijn sommige kanalen die op deze manier uitgerust zijn, om diverse redenen.
Deze kanalen zijn vaak niet telepathisch, en geloof het of niet, niet zijn alle „engelen“ zijn direct telepathisch met mensen, omdat zij de wezens gebruiken als „slapende profeet“ en dergelijke.
In het verleden, terwijl deze planeet nog geïsoleerd was, was dit de methode van keus, zoals bijvoorbeeld in het geval van Edgar Casey.
De mensen waren ook niet klaar om telepathie te aanvaarden, zodat de „slapende profeet“ meer aanvaard werd.
Telepathie is van GEDACHTEN tot GEDACHTEN communicatie.
Het is werkelijk nogal gelijkaardig met het spreken aan een telefoon of het hebben van een persoonlijk gesprek, behalve dat er GEEN geluid is, zelfs geen " beetje gefluister. „
Deze woorden die ik waarneem zijn duidelijk NIET mijn eigen gedachten.
Nochtans, de Gedachte Regelaar, wanneer het contact opneemt voelt gewoonlijk aan als uw eigen gedachten, en vaak uitgedrukt in die „lamp“ type ogenblikken wanneer iets duidelijk wordt.
Zoekend naar Zieners, die de vele Messiaanse opdrachten kunnen en willen creëren, nodig om de Aarde en haar volkeren te helen, en balans te brengen.
Zoekend naar zij die constant hun waarheid kunnen uitbreiden, en ernstig zullen streven om zich te bevinden in die waarheid voor 100% van de tijd, die elk ogenblik een Heilige Gebeurtenis van alledag maakt.
~ TWEE OF MEER IN MIJN NAAM. ~
www.abundanthope.net
© Auteursrecht door AbundantHope.net alle rechten voorbehouden.