From AbundantHope.net
Spiritual Nuggets by the Masters
Own Your Own Feelings and You Will Control Your Destiny
By Esu "Jesus" Sananda
May 14, 2007, 16:54
Erken uw gevoelens en u zult uw lot controleren.
08/08/02 ESU”JEZUS” SANANDA
Goeden avond, mijn schrijver, en dank u om te reageren op mijn oproep.
Ik ben Esu Immanuel Sananda, gewoonlijk “Jezus” genoemd op uw wereld.
Ik kom in het Licht van de Schepper God, Het enige Licht.
Moge ieder van u mijn aanwezigheid in u voelen als u deel neemt in deze gift.
Wij, van de Verlichte Schepping werelden werken ijverig om zij, zoals u, te helpen groeien in bewustzijn en begrip van de WARE natuur en potentieel van jullie wezen.
Door dit zo te doen bevrijden jullie zich van het karmisch wiel van herhaling in een meer gevorderde staat van bewustzijn waarin nog grotere groei mogelijk is.
Wij vinden grote vreugde in het helpen van jullie, want als ieder van u verder gaat in de uitbreiding van uw bewustzijn, gaan wij ook vooruit in ons begrip en groei.
Zoals velen van u zeker weten, is er een "negatieve" tegenhanger van de Lichtende Broederschap.
Dit zogenaamd "negatief" element bestaat uit diegenen die het pad gekozen hebben waarin het zelf boven alles geplaatst wordt.
Zij hebben een zeer eenzame en verlaten weg gekozen in hun worsteling om het volgende niveau in hun groeiproces te bereiken.
Zij maken gebruik van sluwe manipulatie van anderen om de veranderingen te scheppen die zij wensen.
In contrast, voorziet De Lichtende Werelden in, inspiratie voor anderen, voor zover zij hiertoe uitgenodigd worden, om te helpen groei te scheppen in harmonie met de Wil van de Scheppende Bron, steeds eer betuigend aan IEDERS uniekheid en vrije wil keuze van zelfbeslissing.
Jullie, die in de materie gekomen zijn als vrijwilligers, om ons van de Hogere Werelden te helpen in onze gecombineerde opdracht om vrede, liefde en harmonie te verspreiden over de wereld, doet dit door de blijkbaar kleine dingen van iedere dag.
De kleinste daden van vriendelijkheid die u laat zien aan degenen rond u, stralen uit zoals rimpels op een meer.
Deze "rimpels" zijn eigenlijk zeer reëel en waarneembaar in de "energie ruimte" van de geestelijke werelden van waaruit alle fysische ruimte ontstaat.
U bouwt een "schatkist" van rijkdom (en overvloed), in de vorm van geestelijke rijkdom, iedere keer dat u een golf uitzendt van oprechte vriendelijkheid, liefde en/of erkentelijkheid.
Met iedere zulke daad vergroot u uw Werkelijke Rijkdom, en kunt u ruwweg zeggen dat u betaalt voor uw kaartje om de karmische draaimolen te verlaten.
Door groei en groter bewustzijn van de "regels van het spel" zult u allen natuurlijkerwijze zoeken om de werkelijke natuur van de negatieve emoties te begrijpen die binnen in u van tijd tot tijd opwellen. Door te groeien zult u uiteindelijk voor uzelf leren dat AL die negativiteit komt van uw eigen "onbescheidenheid" in het verleden.
Deze onbescheidenheden hebben allen hun oorzaak in de keuzes en beslissingen die u hebt gemaakt waarin u niet echt waart aan de natuur van het doel van uw Hoger Zelf.
Indien u naar de fysische wereld kwam om anderen te helpen, en u in een moment van egoïsme uw intentie ook maar op de kleinste manier tegenspreekt, zult u een rimpel uitzenden in de energieruimte die deze soort van onbescheidenheid weerkaatst.
Laat ons zeggen dat u kwaad werd en uitviel tegen een vriend in een overweldiging.
De impulsgolf van energie gaat weg van u en wordt naar u teruggekaatst, en meerdere gelijkaardige situaties beginnen zich rond u te manifesteren als het "probleem" groeit.
Een vicieuze cirkel is gecreëerd die pas echt stopt als men werkelijk zijn verantwoordelijkheid ziet en aanvaardt van het zelf scheppen van de LES in de eerste plaats.
Slechts op dit punt van HOGERE bewuste waarneming kan men volledig de waarde van de les waarderen, aldus is groei bereikt en vergiffenis van het zelf is volledig aanvaard.
Anderen zijn NOOIT de reden van UW innerlijke emotionele gevoelsstaat.
Hoewel, anderen kunnen wel uw emotionele staat beïnvloeden, net zoals u die van hen kunt beïnvloeden.
Tot zover als u anderen toelaat om uw emotionele staat te beïnvloeden, bent u "kwetsbaar", maar ook zo blijft u open voor grote mogelijkheden van vreugde, liefde en geluk.
Indien het uw doel is om anderen te helpen, houdt dit interacties in met anderen, en dus een bepaalde noodzakelijke graad van zich open stellen om met hen de gaven van vriendschap en vreugde te delen die u in de fysieke wereld inbrengt.
Het kan pijnlijk zijn als degenen die u diep liefhebt u verwerpen.
Maar u hoeft echter niet toe te staan dat hun gevoelens over u, u op een negatieve manier beïnvloeden.
Denk er alleen aan dat u anderen hun vrije wil keuzes moet gunnen, en respecteer hun uniekheid, anders zult u een zeer fundamenteel aspect van uw eigen doelstelling tegenspreken: om positieve en liefdevolle energie aan uw wereld toe te voegen.
Als u zulke verwerpingen in uw wezen wortel laat schieten, is er een energieverbinding gecreëerd naar die persoon (of personen) die een soort boei wordt die u aan hem bindt, waarin u nogal letterlijk uzelf verplicht om de pijn van verwerping steeds te herbeleven.
Bij velen is die soort van zelf opgelegde straf gecreëerd als een middel om ergens hun liefde voor de andere te bewijzen.
In werkelijkheid, creëert u eigenlijk een onnodige karmische verbinding met die persoon die zich steeds terug zal uitspelen met gelijkaardig resultaat, tot u geleerd hebt dat u een ander niet kunt eren door uzelf te straffen.
Uzelf straffen om een ander te eren kan gezien worden als een vorm van aanbidding en manipulatie van de ander die u tracht te eren.
U bent, in wezen, negativiteit aan het toevoegen (in de energie ruimte) aan het leven van die andere persoon, door droefheid in uw hart te koesteren terwijl u aan hem denkt.
De graad tot waar dit werkelijk de andere beïnvloedt is volledig afhankelijk van hem, en zijn bereidheid om de energie te aanvaarden die u uitzendt.
Gelieve te beseffen dat de onderlinge verbinding van ALLEN een FEIT IS.
De affiniteit en liefde voor anderen is natuurlijk en, vanuit een breder perspectief, eigenlijk onvermijdbaar.
Als men in het fysische is, voelt u een scheiding aan onder elkaar, en dit is voor een zeer goede reden.
Het veroorzaakt zeer dynamische uitdagingen alsook spontane interacties.
Als u ooit het trillend gevoel gewaargeworden zijd bij een echte verassing, dan zou u zien dat deze sensatie niet mogelijk zou zijn ware het niet van de waarneembaarheid van de individualiteit.
Hoewel, vanuit het niet fysisch perspectief, zijn sensaties van verassing nogal kunstmatig, op zijn best. Zodus, door de keuze om binnen te gaan ( in te stappen ) in het fysische "speelveld" en de voorwaarden (spelregels) te aanvaarden, schept u de mogelijkheden om unieke sensaties te beleven met een levendige helderheid en een diepe intensiteit.
Eén van de "regels" tot welke u zich akkoord heeft verklaard vooraleer in het fysische spel te stappen, was in essentie dat u het spel niet zoudt kelderen voor om het even wie van de vele deelnemers.
In de kern wil dit zeggen dat u alle energiestromen die u gecreëerd hebt zoudt uitbalanceren.
“ Alle schade " inbegrepen, die u aan uzelf hebt toegebracht.
Kortweg, u moet leren uw eigen wonden te genezen alsook anderen helpen om hetzelfde te doen.
Een ervaren "beoefenaar" van zelf genezing zal tot het begrip komen dat de snelste en meest directe weg om uzelf te genezen is, anderen te helpen genezen van hun in het verleden bedreven onbescheidenheden.
Dit wil zeggen dat, door te helpen om positieve Licht en Liefde energie te verspreiden, u een dynamische conditie zult voortbrengen die voor u de juiste voorwaarden of ingrediënten aantrekt die u nodig hebt voor het creëren van uw eigen genezing, en aldus alle onbescheidenheden uitbalanceert en de zich herhalende karmische cyclus beëindigd.
Sommigen, van diegenen onder u die proberen, hebben dit bewustzijnspeil bereikt en blijven kiezen om terug in het fysische "spel" te stappen om diegenen verder te helpen die ze diep waarderen terwijl ze wel weten dat ze mogelijk terug verstrikt kunnen geraken in de volledige karmische kringloop.
Zij zijn grote krachtcentrales van positieve energie.
In het algemeen reiken zij uit naar de massa omdat het hun energie en betrachting is om de velen te wekken, niet enkel één of twee van hun beste vrienden.
Dit zijn de grote leeraren die dikwijls "extra" gaven met zich meebrengen – zoals sterke intuïtie, voorgevoel, helderziendheid, helderhorendheid, enz.
Deze extra "werktuigen" zijn toegestaan omdat zij hun verantwoordelijkheid bewezen hebben om ze te gebruiken, en zo vindt u diegenen die "met dergelijke gaven geboren zijn".
Dezen behoren tot de leeraren die helpen om de roep van de vele gebeden om advies te beantwoorden.
Hoewel velen op uw wereld gemakkelijker een "brandend bos" zouden aanvaarden om hen het advies te geven die ze zoeken, is dit zelden het geval.
Zowel berichten als berichten brengers komen in een oneindige variëteit van vormen.
Gelieve er u bewust van te zijn dat, in de dagen van "Mozes" van Bijbelse faam, er geen woorden bestonden om wat ook te beschrijven dat licht gaf anders dan vuur te noemen.
Lantaren en olielampen waren de enige lichten die in die tijden gebruikt werden door de inheemse bevolking van de aarde.
Zelfs het "brandende bos" was geen echt vuur; het was de veronderstelling van de waarnemer dat het vuur moet geweest zijn, want wat kon anders wel de bron van dit licht geweest zijn?
Geliefden, leer eerst waar te nemen met het hart, en tracht pas dan mening te geven aan het uitwendige.
De innerlijke werkelijkheid is de belangrijkste.
Hecht nauwgezet aandacht aan wat u voelt.
Wees eigenaar van uw gevoelens.
Geef de ander geen schuld voor UW woede.
Het nemen van deze eenvoudige stap zal een grote verschuiving teweegbrengen in de energiestromen naar u toe en van u weg, en zal als resultaat uw woede verdrijven en u toelaten om open te staan voor het aanvaarden van de veel aangenamere emotionele toestanden.
Dit is ook een ZEER BELANGRIJKE te nemen stap in het genezen van gelijk welke en alle fysische ziekten.
De emoties van de innerlijke wereld veroorzaken energie pulsen die de dynamische interactie beïnvloeden tussen al de (lagen van) de energie lichamen die het fysische lichaam goed laten werken.
Overdreven of kronisch negatieve emotionele toestanden, zoals woede, verdriet, depressie, angst enz., zijn altijd deel van de grond oorzaak dat verschillende systemen van het lichaam voortijdig slecht werken.
Gewoonlijk geraken diegenen die aanleg hebben tot woede uitbarstingen vlug in een toestand van depressie omdat een gevoel van schuld hun situatie verergert.
Zij zijn de eerste kandidaten voor kanker en hart aanvallen.
Als u rondom u kijkt, en u bent getuige van wat overal chaos verwarring en onrust blijkt te zijn, weet dan dat ook dit deel is van een veel grotere cyclus van karmische uitbalancering, en dat u de negativiteit, die met dit alles verbonden is, niet hoeft te aanvaarden.
Voor de meesten van jullie, zullen de grootste uitdagingen komen, als u ermede geconfronteerd zult worden om een tijdje te leven zonder uw moderne "gerieflijkheden" zoals elektriciteit voor uw apparaten en brandstof voor uw voertuigen.
Maar, als u echt eerlijk bent met uzelf, en kunt zien dat een eenvoudiger leven niet noodzakelijk gelijkstaat met lijden, dan zult u veel beter geplaatst zijn zijn om de zogenaamde "harde tijden" die sommigen als onvermijdelijk voorzien, aan te kunnen.
Of uw glas half vol of half leeg is, hangt enkel af van hoe u er naar kijkt.
Er is ALTIJD iets waarvoor u dankbaar kunt zijn in uw leven.
Onafgezien uw huidige situatie, u kunt er het beste van maken.
Eenvoudig zeggen "alstublieft" en "dank u" geeft een bevestiging aan de ontvanger dat hij waarde heeft en dat zijn dienst niet als vanzelfsprekend genomen wordt.
Is dit zo moeilijk?
Onderschat nooit de kracht van de "kleine" goedhartigheden die eenvoudig uit te drukken en te delen zijn.
Een lach gaat een lange weg, veel verder dan iemand van jullie het zich ooit kan realiseren.
Kies ervoor om de vonk te zijn die het vuur aansteekt van positiviteit, waardering, en liefde in de anderen.
Kies de vrijmakende weg van vriendelijkheid en liefde die u helpt uzelf te helpen, alsook anderen, om uit het karmische "spoor" van herhaling weg te geraken, weg van de karmische draaimolen, en vindt zo dus de vernieuwing van uitdrukking.
Ik ben Esu "Jezus" Sananda, gekomen in antwoord op de algemene vraag van "Wat kan ik doen om te helpen?".
Moge de boodschap hierin u het inzicht geven die u zoekt.
Ik kom in het Licht en de Liefde van de Schepper God – Het Ene Licht, zodat u beter uw weg kunt vinden.
Zegeningen en Liefde voor u ALLEN!
Gegroet.
Deze tekst is waarschijnlijk van "the Spectrum newsletter".
Nota van Candace:
Ik nam dit stuk van: http://www.geocities.com2012/Contents.html
Deze website is niet de originele site van dit materiaal en ik heb geen mogelijkheid om na te gaan of dit het complete stuk is of indien iemand anders het gewijzigd heeft.
Ik heb het hier geplaatst zoals ik het gevonden heb.
Het is niet omdat ieder blad van deze website een kopieer recht heeft dat dit wil zeggen dat ik dit stuk onder het kopieer recht plaats.
Ik voldoe enkel aan de behoefte van Patrick Bellringer van www.fourwinds10.com in het maken van deze kopieer recht verklaring, die veronderstelt, dat aangezien ik materiaal van een ander plaats op deze site, ik er persoonlijk kopieer recht op heb.
"The Spectrum Newspaper" wordt niet meer gepubliceerd.
U kunt gelijkaardige stukken zien, en misschien is dit stuk er ook een van, op www.wisdomoftherays.com
Indien iemand van u vindt dat deze versie die ik gekopieerd heb van ergens anders, niet kompleet is of enigszins gewijzigd, gelieve mij te verwittigen en een correcte versie beschikbaar te stellen.
Dank u.
© Auteursrecht door AbundantHope.net alle rechten voorbehouden.