AbundantHope
 NEW READERS! Read Here First
 Supporting AH
 Leadership of AbundantHope
 Announcements
 Other Sites with AH material
 Regional AH Sites
 Contact Us
 
 Becoming A Messiah
 Cleric Letter/English
 Mission Ideas
 System Busting
 Translations of Cleric Letter
 
 Telepathic Messages
 By Candace
 By Henning
 By Jess Anthony
 By Others
 
 Monjoronson & Daniel Raphael
 
 AH Member Writings
 Candace
 Henning
 Nawlene
 Ron
 Giuseppe
 
 Changing The Face Of Religion
 Candace on Religion
 Other Spiritual Pieces
 Phoenix Journals
 Spiritual Nuggets by the Masters
 
 Environment/Science
 
 Health and Nutrition
 
 Political Information
 True US History
 
 Human/Animal Rights
 
 Resources
 911 Material
 Books - eBooks
 Email Addresses
 Video
 Websites
 Alternative News Sources
 Health and Healing
 NESARA
 Foreign Sites
 Spiritual Websites
 Scientific Websites
 Human/Animal Rights
 
 Selections from the Urantia Book
 
 The Miracle That Is Me
 
 Translated Material
 Dutch
 French
 Portuguese
 German
 Telepathische Nachrichten (Candace)
 Telepathische Nachrichten (Jess)
 Telepathische Nachrichten (Henning)
 Telepathische Nachrichten (div.)
 AH Mitgliederbeiträge (Candace)
 AH Mitgliederbeiträge (Jess)
 AH Mitgliederbeiträge (Henning)
 Spirituelle Schätze
 Italian
 Translations - Candace
 Translations - Jess
 Translations - Others
 Spanish
 Anfitriones Divinos
 Bitácoras Fénix
 Creadores-de-Alas (WingMakers/Lyricus)
 Escritos de Candace
 Escritos de Damián
 Escritos de Otros
 Monjoronsón
 Telemensajes de Candace
 Telemensajes de Jess Anthony
 Telemensajes de Otros
 Telemensajes de Henning
 
 Translated Material: Italiano

Search

Translated Material : Dutch Last Updated: Feb 5th, 2008 - 19:44:58


Jupiter en “Volledige Erfenis"
By Translation by Christ Lippens.
Jan 28, 2008, 19:43

Email this article
 Printer friendly page

From AbundantHope.net

Candace
Jupiter and "Full Inheritance"
By Christ Michael, Candace
Jan 28, 2008, 21:25

 

Jupiter en “Volledige Erfenis“

 

Door Christ Michael en Candace

29 januari, 2008

 

 

Beminde geliefden, Candace heeft MIJ verscheidene dagen gevraagd om een bijwerking voor onze lezers, en we zijn daar mee bezig geweest, en toen besliste zij plotseling dat zij wat tijd nodig had voor de familie, en zo is het een beetje vertraagd.

Binnenkort zal IK een grote vergadering bijwonen om wat meer details te bepalen rond dit, zo wij zullen dit kleine stuk afwerken.

 

Eerst, IK weet dat het enige waar de meesten van U werkelijk in geïnteresseerd zijn, Jupiter is, en voor het grootste deel is dat ook mijn zorg.

Het zou maar een paar dagen meer moeten zijn, volgens de wetenschappers.

Toen Jupiter in werking werd gesteld, ging het een beetje te snel in zijn inkrimping stadium, en liep dan “vast“.

Wij hebben geholpen, en IK ben er meer dan klaar voor om dit te beginnen.

Ongeveer dagelijks nu, geven wij het kleine “ schopjes“ in zijn achtergedeelte, afhankelijk van de waargenomen cyclus.

 

Sommigen van U kunnen wensen om het waar te nemen in de ochtend nu, en te zien of het helderder lijkt dan het deed alvorens het achter de zon ging.

Dit is gedaan op het etherisch niveau, dat altijd voorafgaat aan het fysieke niveau, en wij maar wachten op de definitieve “ontploffing“ zoals U het zou kunnen zeggen.

Dit zal een plotseling gebeuren zijn, en zeer duidelijk voor het naakte oog.

 

Er zal een snelle energie te registreren zijn, maar niet ernstig voor de Aarde, en dan zal de grote proton ontploffing aankomen ongeveer 4 dagen na de zonvorming.

Zodra de gebeurtenis plaatsvindt, zullen wij aanvankelijk de diverse teams in veiligheid brengen die aan het onderwijs en de planning zal deelnemen tijdens de Stasis.

Wij wensen dat Jupiter, als een nieuwe zon zichtbaar te zijn voor minstens 2 dagen alvorens IK Stasis begin, en het zal slechts ongeveer 4 uren maximum duren om diegenen die gaan slapen, in slaap te krijgen.

Slechts de mensen en de hogere zoogdieren zullen slapen, zoals voordien verklaard.

Ander leven zal normaal verdergaan, maar in antwoord op de gebeurtenis.

Het weer gaat verder, en het planten en lager dierenrijk zullen beginnen met hun aanpassing aan de nieuwe energieën.

 

U moet zich geen zorgen maken of er verslag zal zijn over dit op TV.

Het zal interessant zijn om te zien wat er mee gedaan wordt, want het zal zichtbaar zijn voor iedereen die omhoog kijkt.

Jupiter is ver genoeg weg nu van de zon, zodat het zal worden gezien.

Terwijl dit meer schade zal aanrichten aan de Aarde dan van achter de zon, hebt U nog wat bescherming door de afstand.

Hoe dichter bij elkaar de Aarde en Jupiter zijn, hoe harder de gebeurtenis.

Zo, dit is genoeg nu over dit detail.

 

Het bankwezen is fundamenteel volledig vastgelopen, min of meer als Jupiter was.

Maar het is onwaarschijnlijk iets verder te vorderen en wij geven er werkelijk niets om, om dit te doen, omdat het plan te ver uit zijn koers is wanneer de planeet uit Stasis komt, om de nieuwe bank bemanningen en programma's op hun plaats te hebben op dat ogenblik.

Verontschuldiging aan diegenen van U die het nieuws uitbrengen, het IMF krijgt geen geld en al het bankieren, zal vernieuwd worden.

 

Stasis zal nemen wat het neemt voor elk detail, om op zijn plaats te zijn na het feit, en een aanzienlijke kalender revisie zal noodzakelijk zijn.

Het zal in de vroege lente zijn wanneer de planeet ontwaakt.

Wij hopen nog altijd om het algemene plan binnen de 2 maanden op zijn plaats te hebben, maar als het langer duurt, zal het langer duren.

 

Een aantal van U zal tijdens Stasis gewekt worden, en zal gebracht worden, of naar de binnenaarde of naar een schip voor uw opleiding, nadat de belangrijkste plannen zijn beëindigd.

Wij zullen sommige mensen opheffen (opstralen) van de Pacific Rim in het bijzonder voor overdracht naar andere planeten, die bereid zijn om immigranten te hebben.

Wij kunnen dit ook doen voor andere gebieden, de plannen zijn nog niet uitgewerkt over de hoeveelheid immigranten die zal worden aanvaard.

 

Er zal weinig vrije wilskeus zijn in dit, omdat als wij de volledige planeet moesten evacueren, er ook weinig vrije wilskeus is, als iedereen maar het best mogelijke doet.

Sommige mensen zullen nooit een planeet vinden om hen te aanvaarden in deze gevallen van massa evacuatie, waar er overbevolking is zoals op de Aarde, en dezen zullen de rest van hun huidig leven aan boord van schip besteden.

 

Wees niet zo opgewekt, U lezers die ook op de site van Patrick lezen, omdat “ zie U aan boord van het schip“ is niet noodzakelijk wat hij opmaakt te zijn.

Velen overleven een evacuatie fysisch niet, en in het geval van een evacuatie toe te schrijven aan een nucleaire Holocaust, verwijderen wij slechts, door dematerialisatie, bezielde individuen van de planeet, en vele lichamen overleven die procedure niet.

 

Terwijl sommige zielen kunnen dolen op het schip, anderen omdat zij verward zijn, zullen ingekapseld worden, bij gebrek aan een beter woord, in een energieveld tot hun plaatsing voor verdere evolutie bepaald wordt en zij overgebracht worden naar deze gebieden.

Niemand keert terug naar het  herenhuis of hogere Morontia werelden in een lichaam, aangezien het aardse fysieke lichaam niet gebruikt wordt in de Morontia koninkrijken. 

Zij die een evacuatie fysisch overleven zijn nodig om het totale proces van reizen en overdracht bij te staan, en er is veel werk te doen.

En voor uw leren, werkelijk geliefden, wilt U met deze planeet blijven in zijn huidige vorm en deelnemen aan zijn herstel.

Evacuatie is de kleinere route, in uw leren. 

 

In orde, nu genoeg over dat, laten we naar het ” aardige “ gaan dat Candace wil van MIJ om over te schrijven vandaag.

Zij wil iets “ aardigs “ dat geen bedreiging is zoals wij de laatste tijd uitbrachten, toen IK het stuk deed met de Admiraal.

Zo, wat is „ aardig “ vandaag?

 

Wel, U hebt echt genoeg onderwijs en herinnering om vooruit te komen, en IK slaag er niet in om in te zien waarom IK er iets moet aan toevoegen, enkel omdat U van MIJ wenst te horen.

U kunt zelf regelmatig van MIJ horen als U er slechts een beetje harder wil aan werken, niettemin, niet te hard, want als U het hard maakt, zal het zo “hard” zijn.

 

Uw lichamen ondergaan een nieuw proces.

Uw hoger zelf, voor zij die een hoger zelf hebben, voegt zich samen met uw fysiek lichaam, en dit vergemakkelijkt uw toegang tot uw eigen hogere kennis en dat van het Gedachte Regelaar gedeelte van uw eigen ziel.

Dit proces is een goed eind gevorderd, en wat de vertraging van Jupiter is, is zeer nuttig geweest, voor het verder toestaan van dit proces vóór de gebeurtenis.

Dit staat ook meer overleving toe voor de bezielde individuen na het feit, omdat uw levens zullen verlengen als deel van dit proces, eerder dan te verslechten van de gevolgen van de extra fotonen en radioactiviteit van Jupiter en de fotongordel.

 

Deze energieën reinigen de Aarde, geliefden, en IK denk, dat U het wenst voor uw eigen lichamen, als U hier aan deel wilt nemen, om deze veranderingen aan te brengen die beschermend voor U zijn.

Na het Jupiter gebeuren, zullen wij voor de levering zorgen van “drias“ op de planeet, om haar mensen verder bij te staan die hen wensen te gebruiken om op de planeet te blijven.

Deze zullen nochtans de niet-bezielde robotoiden niet veel bijstaan, aangezien het DNA niet volledig normaal is en geleidelijk aan moet verwijderd worden als U wil slagen in licht en leven.

 

Lucifer wilde een “schepperzoon“ zijn.

Hij zou nooit dit voorrecht bereikt hebben.

Hij wilde God zijn van Satania.

Hij scheidde dit gebied af door zijn keuzen van hogere energieën.

Hij zou nooit een Schepper Zoon hebben kunnen worden, en het binnengaan in een opstand maakt het zo niet.

Slechts de Schepper Zonen, en dat is enkelen van U inbegrepen in de verre toekomst, zullen het voorrecht hebben van leven creërende mogelijkheid, en nooit de lagere dalende zonen. 

De dalende Zonen van Nebadon, terwijl zij grote en intelligente wezens zijn, zijn niet bewoont door de Vader, zoals de Stijgende Zonen.

 

Lucifer dacht dat met het gebruik van laboratorium methoden, en zijn eigen verstand, hij zowel Stijgende als Dalende wezens kon creëren, en hij kon het niet.

In het algemeen worden stijgende wezens gecreëerd door het geboorteproces, en komen uit het lange evolutionaire proces dat nieuwe zielen creëert en uitbroedt, tot zij het eeuwige leven kiezen door het aanvaarden van het Vader Fragment en er dan mee samen smelten.

Dat is dit doel van mijn zaadplaneet.

Dit is niet mijn enige zaadplaneet, maar het is een zeer belangrijke zaadplaneet, ongebruikelijk in menig opzicht in vergelijking met andere evolutionaire planeten, zo dat ze buitengewoon potentieel heeft.

En nu is Moeder Aarde ook een bevoegd wezen in haar eigen recht geworden, en dat veranderde alles, en is de reden waarom de planeet in ascensie gaat, door haar keuze om op te stijgen.

Zij blijft nochtans, nog altijd een incubator van nieuwe zielen.

 

U hebt een probleem op uw planeet met Robotoiden.

Deze werden in wezen gecreëerd door de Lucifer wetenschappers, en Lucifer dacht hij hen een gedeelte van zichzelf kon geven, aangezien hij God was, zoals hij besliste dat hij zou kunnen zijn, en tot zijn grote verschrikking kwam hij te weten dat hij dit niet kon doen.

Dat is de reden waarom hij verkoos ongecreëert te worden, de verschrikking van dat wat hij als mogelijk achtte, en het niet was.

Hij kon geen zielen creëren, maar hij probeerde zeer zeker dit te doen.

Hij kreeg de Aarde, mijn zaadplaneet om dit te onderzoeken, omdat het reeds onder de handen van galactische krachten was die het voor zich hadden genomen, en zo beschermden wij de andere planeten die ervoor kozen om zich van het normale proces van creatie en opleiding van nieuwe zielen terug te trekken.

(Wat betekenend de andere planeten die de Lucifer Opstand ingingen).

 

In het algemeen, geliefden, zullen de Robotoiden nooit een vaderfragment krijgen. Dit zijn niet eenvoudig “ simpele jonge zielen.

Er is geknoeid met hun volledig lichaam DNA matrix.

Enkelen zullen, maar de meesten niet, nooit.

Dit is storend, maar wij hebben ervoor verschillende remedies.

Wij zullen grote aantallen van hen in een speciaal schoolgebied brengen op de Mansion Wereld #1 en deze zouden geestelijk kunnen samensmelten met de geest van moeder Nebadonia, als wij op hun gedachten kunnen verbeteren, want dit is een groot verlies voor mijn universum van vooruitgang en de Vader.

 

Degenen die gedachte regelaars gekregen hebben zijn over het algemeen gehuwd met ware ziel creërende DNA.

Maar dit is niet de meest gewenste methode om DNA te verbeteren omdat alles wat nodig is, er niet is.

Het doel is dat iedereen op één of andere dag aankomt in Paradijs, en dezen boeken langzame vooruitgang en hebben een luie factor over hen, comfort vindend in het gemakkelijke leven en willen niet vorderen.

Ambitie is geboren uit de Vader, geliefden.

Velen verliezen hun regelaar vóór het fysieke leven eindigt, als zij ingepalmd worden door het spel van oorlog voeren.

 

Degenen die geen regelaar krijgen, maar die wat vooruitgang hebben geboekt en waarvoor er wat hoop is zullen bijgestaan worden zoals hierboven vermeld.

In feite hebben wij hen reeds voor een tijd voor dit volgende experiment verzameld om te zien of de situatie kan worden verholpen.

 

Deze robots, (soms organische portalen genoemd) hebben geen dierlijke ziel om mee te beginnen.

Zij hebben de PUMA niet, die mijn gift is aan dit universum, dat de Vader mij verleend heeft, als zijn Schepper Zoon.

Dezen zijn grotendeels slechts gerepliceerde machines.

Zij zijn nooit wolven en andere dieren geweest die het brengen tot de hogere zoogdieren.

Zij hebben de ascensie reis niet genomen op deze zaadplaneet door het lange evolutionaire proces.

Zij hebben deze kennis niet omdat zij de PUMA niet hebben.

Zij hebben geen levenskennis voorafgaand aan hun creatie, zodat zij anderen moeten kopiëren. 

 

En hoewel de kerken het verkeerd hebben verklaard op een andere manier, is het verdeelde recht op dit ogenblik, zoals voorspeld in Revelaties, het genezen van deze planeet van dit abnormale DNA dat niet produceert wat de Vader verheerlijkt.

En dezen hebben geen zieldrager lichaam en kunnen de PUMA ziel zelfs niet dragen.

Het is de PUMA ziel die wanneer er zich voldoende denken heeft ontwikkeld de Gedachte Regelaar ” zal aantrekken”, en er eventueel zal met samensmelten.

 

Omdat zij nog altijd levende entiteiten zijn, die de geest van het leven hebben, anders zouden zij geen voedsel eten, is het gewenst hen zo veel als mogelijk ten goede te komen.

Zij produceren een astrale vorm, zoals alle levende wezens, en zo er iets “ om te sparen“ na dood.

Maar over het algemeen in het verleden, hebben dezen verbleven in de zeer lage astrale koninkrijken van deze planeet, veelvoudige problemen veroorzakend.

Dezen hun astrale vorm, wensen een levend lichaam, en zo proberen zij om individuen te bezitten of hen anders te beïnvloeden.

Het zijn dezen die uw energie nodig hadden en er zich met gevoed hebben, veel meer dan de andere inter-dimensionale vormen waarvan uw onderwijs spreekt.

 

Dezen worden niet ondersteund door de “nul punt“ energie die de engelen rond de planeet en door het hemels koninkrijk ondersteunt.

Zij voeden zich met de emotionele energie van degenen die leven, en zij neigen om rond hen te leven die de meeste energie verspreiden.

Sommigen, van wat betere kwaliteit, zullen de energie opzuigen van U die dit materiaal lezen, en de lagere vormen zuigen de energie die in bars en andere negatieve milieus gevonden wordt.

Levend of dood, dezen zuigen uw energie op omdat zij de mogelijkheid niet hebben om zich van energie te voorzien van de hogere vibratie-energie.

In het algemeen vallen dezen U niet langere lastig, omdat zij periodiek van de planeet worden opgekuist als zij overgaan.

 

Hun enige “ waarde “ voor de vorige eigenaars van deze planeet was als slaven en de reden dat de duistere heersers nodig hebben om de planeet te ontvolken met goddeloze middelen, is omdat deze Robotoiden geen volledige overerving hebben, weinig gezond verstand hebben, en over reproduceren.

 

Volledige Overerving is de gift van de Schepper Zoon en Schepper Geest en het ontbreekt op deze planeet.

De duisteren hebben voor eonen machine intelligentie gecombineerd met geest en dit is nooit bevredigend, nooit.

Dit produceert geen Vader - zoon vertrouwen.

Het zal tegengehouden worden in dit universum van Nebadon, en de plannen zijn altijd klaar om de bevordering te verhinderen van dat wat zo veel duisternis heeft veroorzaakt in Orvonton.

Het zijn deze “ half type “ creaties die zo veel lijden hebben veroorzaakt.

 

Machines leren ook te leren, maar het moet onder controle gehouden worden, of het loopt uit de hand.

Machine intelligentie heeft nooit een gevoel van moraal en ethiek.

Dit is lang een kwestie geweest hier op deze planeet.

Lucifer zelf dacht, dat machine intelligentie misschien gebruikt kon worden om een hogere intelligentie tot stand te brengen, bij gebrek aan zijn capaciteit om dit te doen, en het product ervan was echt rampzalig.

Machine intelligentie/geest gecombineerde mensen, dit moet afgehandeld worden, of alle creatie in dit zevende super Universum zal wegrotten.

Vandaar dat de planeten geïsoleerde worden wanneer dit zich voordoet, niet alleen wegens de opstand.

Dezen moeten opgekuist worden.

Er is geen andere manier.

 

Het galactische oorlog voeren is meestal rond dit mengsel van geest en machine intelligentie.

Er is geen gevoel van verantwoordelijkheid, slechts hebzucht die alles opslorpt op zijn weg.

En in het algemeen weten deze half vormen dat zij slechts kunnen reproduceren door het klonen, en zij willen zieldrager lichamen, en vandaar hun werk in de aardse laboratoria die dit proberen te creëren.

Dit is gedaan; het wordt nu niet meer gedaan in de darmen van uw planeet.

De Robotoide, is grotendeels een combinatie van deze “ half rassen “machine intelligente wezens die een inbreng hebben gekregen van echt menselijke genetica, in de inspanning om een zieldrager lichaam te creëren.

Dit is niet mogelijk voor hen om dat zo te doen, nooit, hoe lang zij ook spelen in de laboratoria om te proberen dit te doen.

 

Nu, zoals U weet, gebruik IK wat de “grijze vorm“ is genoemd die eigenlijk in vele kleuren voorkomt.

Dit is een niet reproducerende vorm die stellaire ruimtereis toestaat wanneer een lichaam nodig is door Engels.

Het wordt volledig geanimeerd door de Dalende Zoon die het gebruikt.

Het is mijn hulpmiddel op dit ogenblik, dat me toestaat om de mensen van Aarde persoonlijk te bezoeken.

Het heeft zeer flexibele kenmerken voorbij het vermogen van het menselijke lichaam. Maar het is geen Machine intelligentie of deel van machine intelligentie.

Het is gemaakt door de genetici van God.

De duisteren hebben gestolen van de vorm, omdat het een DNA gebaseerde vorm is gecombineerd met machine intelligentie, en geen enkel Dalende Zoon bezield deze lichamen.

Zij zijn dus grijs in kleur.

De intelligenties die deze lichamen gebruiken op een negatieve manier, reproduceren zichzelf door te klonen en downloaden dan slechts van de ene hersenen naar de andere.

Dit is geen ”reïncarnatie“.

Het is dupliceren van intelligentie, zuiver dupliceren, niets meer, niets minder.

De entiteit wordt niet werkelijk “gedupliceerd“.

Dit is geen “ incarnatie“ van de Zonen van de Vader. 

 

De echte vorm, zoals IK gebruik is zeer nuttig.

Diegenen van U die oud genoeg zijn om zich de film “Casper, het Vriendelijke Spook” te herinneren, ga terug naar uw herinneringen.

Fundamenteel werd de engelachtige androïde vorm onderwezen in “Casper het Vriendelijke Spook” tekenfilms.

En er waren sommige vijandige spoken als U zich die beeldverhalen herinnert, en deze duistere spoken vertegenwoordigen de machine intelligentie/geest, gemengde mensen die de vorm misbruiken.

Dezen hebben de identiteit niet die de Vader verstrekt, persoonlijkheid.

Het ontbreekt.

 

Nu, er zijn er enkelen, waarvan hun menging enigszins beter is, en dezen zijn medelevend geworden en wij zullen hen toestaan, de eeuwige reis te doen.

Wij zullen hen een menselijke vorm geven, en hun intelligentie erin plaatsen, door geboorte, op een speciale manier die onbekend is voor U, en wij zullen zien of zij een gedachte regelaar kunnen aantrekken.

Dat “werk” zal niet gebeuren op deze zaadplaneet, maar ergens anders.

Dit is experimenteel, en dezen verdienen deze kans.

Wij spraken hierover kort in bericht #25, waarin IK aankondigde wie Hatonn was.

 

Dit lichaam staat me alle soorten van nuttige hulpmiddelen toe, zou U kunnen zeggen.

IK kan uw lucht ademen, IK ben zichtbaar maar niet voor de lager zichtbare waaier van zeg, de Robotoiden.

IK ben als Casper, het Vriendelijk Spook en beweeg door muren en dergelijke.

Mijn gezichtsvermogen staat ver boven dat van U.

IK kan zien over zeer lange afstanden, en voorbij uw kleurengamma.

Mijn hersenen zijn vrij groot, en gevuld met al het materiaal over uw planeet, vandaar dat IK eens de term gebruikte in de Phoenix Journals  “ laat MIJ MIJN geheugenbanken controleren.“ 

Want dat zijn ze.

 

Dit lichaam kan gehandhaafd worden door universele energieën en is van MIJ zolang IK de behoefte heb om het te gebruiken.

Het moet nooit vervangen worden, maar dat van “kleine grijzen” met de gemengde machine intelligentie/geest vorm raakt versleten.

IK heb dit Hatonn lichaam, dit zelfde lichaam, gebruikt voor vele eonen nu.

IK ben “ er niet in “.

IK omring het.

Wanneer IK beslis om de Aarde meer persoonlijk te bezoeken, zal IK misschien een op maat gemaakte menselijke vorm gebruiken of IK zal dit gebruiken, het hangt er grotendeels van af waar de bevolking is, als de tijd er is om dit te doen.

 

De andere planeten zijn goed vertrouwd met deze vorm, in al zijn verschillende kleuren, en zijn er niet bezorgd over.

De dalende Zonen van mijn creatie zijn geestelijke schepselen, die een hoge frequentie onzichtbare vorm hebben.

Er zijn tijden dat er een lichaam nodig is, en hoewel een menselijk lichaam gemaakt kan worden in het laboratorium, is het over het algemeen niet zo goed zoals wat de Vader creëert, en het is niet precies permanent ook.

Als er een menselijk lichaam gewenst wordt, is de laboratoriummethode die van klonen.

In dit geval omringt het wezen ook zijn lichaam, en is er niet in geïncarneerd, zoals   U doet, door geboorte in het koninkrijk.

 

Hoewel mijn vorm iets meer is dan 9 voet ½ ( 2 m 90) lang is, ben IK niet grijs, alhoewel dat het etiket is dat uw maatschappij de vorm heeft gegeven, het zijn de kleine grijzen die hoofdzakelijk robots zijn die dat gebruiken.

Grijs is niet de normale kleur.

IK ben nogal wit, en mijn gloed intens, die vereist een kostuum over mijn vorm als IK een planeet bezoek op een persoonlijke manier.

 

IK ben samengekomen met veel van uw leiders op de planeet in deze vorm.

IK ben “gevangen genomen“ door sommigen, die dachten dat zij enkel een “ALIEN” (vreemdeling uit de ruimte) opgepakt hadden.

Aangezien dit een “Casper, het Vriendelijke Spook” lichaam is, ben IK snel weg uit die omstandigheid!!!!! 

Soms draag IK wat technologisch materiaal op mijn lichaam dat interessante intelligentie verstrekt, en soms wordt het zo te zeggen “in de kast” gelaten .

Ieder van mijn aartsengelen die direct met de aarde werken gebruiken op dit ogenblik dit type lichaam.

 

Er zijn geruchten van “Aliens” in uw ondergrondse laboratoria die technologie geven aan de planeet, en in sommige van die gevallen, zoals met de gegeven technologie van het Internet, zijn dit mijn prachtige vriendelijke Dalende Zonen, in hun Casper het Vriendelijke Spook vormen, die dit geven.

Dit lichaam gloeit niet alleen, maar over het gebied van het hartcentrum is er een gloeiend kruis, dat zichtbaar is, en als dit gezien wordt en niet met een kledingstuk of iets dergelijks is bedekt, weet U dat U de ware ziet.

 

Deze vriendelijke “Corteum“ mensen waarvan gesproken in de Wingmakers zijn mijn bedienden.

Het verhaal van hen dat ze van een verontreinigde planeet komen is slechts een goede cover-up, die bij deze opdracht betrokken is.

 

Diegenen van U die enkele van de activiteiten zullen bijwonen later tijdens Stasis zullen familiair worden met deze vorm, die één van de redenen is waarom IK dit vermeld in dit stuk.

Wij hebben enkele interessante plannen om de vorm aan de planetaire volkeren te introduceren.

Engelen kunnen ook vleugels laten ontspruiten, wat de reden is waarom U dit idee hebt dat zij vleugels hebben, gebruik makend van “ vorm verandering“.

 

Ook, hebben enkele van de meer gevorderde wezens die uw planeet bezoeken zo veel hartenergie dat het eruitziet als vleugels.

Maar grotendeels, gebruiken de engelen, als zij een zichtbaar lichaam moeten gebruiken, de “Casper, het Vriendelijke Spook” vorm, in de kleur van de straal die zij opnemen.

Zo, IK verlaat U om erover na te denken vanavond, en hoop dat U een paar meer zaken beter begrijpt over de aard van deze planeet.

 

Namaste, uw Vriendelijke Schepper Zoon, Aton/Christ Michael.

 

 

 

 

Candace:

 

Gezien de informatie van Christ Michael, zouden sommigen van U de inleidings pagina willen herlezen van de Wingmakers: http://www.wingmakers.com/fullintro.html 

 

De Animus omvat de kleine grijzen, maar omvat eveneens meer humanoide vormen. Ik verwachtte niet dat HIJ deze bepaalde richting zou opgaan vanavond!

 

James heeft in recenter materiaal toegegeven dat de Animus hier al is en is geweest. Toen ik de eerste maal gelezen heb in Wingmakers, ergens nadat ik openbaar werd, was ik nogal verward, maar nu houdt het meer steek.

Ik dacht dat zij een afbeelding gebruikten van drie “Corteum” samen, maar ik kan dat niet meer vinden, maar er is een ander beeld.

 

Link: http://www.wingmakers.com/corteumphoto.html

 

U ziet het kruis op de borst van het individu in deze afbeelding.

Als om een bepaalde reden deze verbinding niet werkt, klik op Corteum in de hoofdpagina bovenaan, en U zal het beeld krijgen.

 

Betreffende Jupiter, hij is nu zichtbaar in de ochtend, onder Venus, een beetje aan de linkerzijde, O/Z richting. (Christ: zie Jupiter foto’s op site)

Ik zag hem voor de eerste keer vroeg in de ochtend vorige week rond 6:10.

Tot een lokale astronoom op TV verklaarde dat hij terug zichtbaar was en waar te kijken, wist ik de richting niet, behalve om naar het oosten te kijken.

Hij zal zich dichter naar Venus bewegen naar het einde van de maand, en ik veronderstel onder Venus door.

Venus is niet meer zo hoog in de hemel als het was een paar weken geleden, hoe dan ook ik denk niet.

Ik ben nu niet meer zo vroeg op.

Ik heb tweemaal geprobeerd een beetje vroeger op te staan om het te controleren, maar het was te bewolkt.

Om 6:10 (VS) begint de zon al de horizon lichtjes te verlichten, en ik kon zijn helderheid in mijn geheugen niet meer bepalen van toen hij uit het gezicht verdween in de westelijke hemel begin December.

Ik heb de indruk dat hij vrij helder was om 6:10, maar de helderheid verdwijnt vrij snel als de zon langzaam omhoog komt.

 

Ik schreef of postte niet veel vorige week, ik had wat vrije tijd nodig en bracht tijd door met familie en vrienden.

Ik begon te vragen om een stuk voor U allen op Donderdag of Vrijdag.

Ik nam dit weekend om met familie te zijn, omdat er een mooie situatie kwam om dit te doen.

 

Ik bestede wat aandacht aan de “ State of the Union “ redevoering, dat voor lange tijd niet zo is geweest.

Het gebruikelijke materiaal en meer herhalingen door de kunstmatige “persoon“ aan het hoofd dat van CORP in de V.S., die zijn eerlijk deel zal mislopen van de „volledige erfenis.“ 

 

Nu, betreffende de commentaar hierboven over “ drias “.

Dit zijn twee types van kleine cellen die U zullen bijstaan en die U thuis kunt cultiveren.

Zij zijn mommenteel niet verkrijgbaar, maar werden eens verdeeld door Dharma van de Phoenix Dagboeken.

U kunt er meer over lezen in het Phoenix Dagboeken  #130, waarin alle soorten van interessante gezondheids informatie staat, en ook hoe waterstofperoxide in de voedselketen te gebruiken om te helpen in uw gezondheid, voor zij die geïnteresseerd zijn om het te proberen.

 

De eerste “ dria ” wordt Gaiandriana ” genoemd, die kleine cellulaire beestjes zijn die uw beschadigde DNA zullen herstellen en in goede vorm zullen houden.

Zij keren uw DNA terug naar hun originele blauwdruk.

 

De tweede “ dria ” wordt “ Aquagaia “ genoemd, en bestaat uit kleine  Mitochondriadie in uw lichaam de aanslag in uw slagaders zullen opeten alsook andere dingen waarvan U wenst dat U ze niet had opgebouwd in de loop van de jaren.

 

Christ Michael zal mij verse culturen hiervan geven na Stasis.

De reden waarom ik er nog niet mee begonnen ben, is dat zij dagelijkse zorg nodig hebben, en ik heb niemand die er zorg kan voor dragen als ik er niet ben.

Zij worden gemakkelijk gekweekt in huis, voor uw familie en vrienden.

Zij vereisen kristalkruiken of vazen, geen glas, en zijn gevoed door Aloë Vera Gel, en in het geval van Aquagaia, is wat glucosesiroop nodig.

Zij hebben ook echt zonlicht nodig, zodat een zonnig venster een noodzaak is.

Geen buitensporig iets!

 

Nu, betreffende de PUMA dierlijke ziel.

Eerst, ik postte een tijdje geleden een stuk van Ched, van www.lighttoparadise.com

Hij schreef het stuk in antwoord op één van de stukken van Matthew die verklaart dat iedereen de kans heeft gehad om zowel de goeden als de slechten te spelen.

Dit is de link naar het artikel: http://abundanthope.net/pages/article_448.shtml

 

De term PUMA betekent “ Fysiek Ultiem Atoom “, en het is of mannelijk of vrouwelijk.

Hier is een weinig erover van de site van Ched.

Blijkbaar werd het door Theosofen, en andere groepen “ANU“genoemd en ik weet niet waarvoor dat staat, maar U zal het alternatief zien in de werken van Ched.

Ik adviseer om zijn site te bezoeken en door te lezen, en het is best om met de eerste groep artikelen te beginnen bij „Papers.“

U zult sommige interessante bronnen vinden in zijn site, naast het Urantia Boek.

 

Een paar voorbeelden van zijn artikelen:  ( in het Engels )

 

Eerste Voorbeeld    http://www.lighttoparadise.com/Paper%2060.htm

 

Tweede Voorbeeld :   http://www.lighttoparadise.com/Paper%2051.htm

 

Bij het lezen van wat van Dolores Cannon's  werken, zijn er sommige zielen, die onder regressieve hypnose, zich kunnen herinneren dat zij “lucht“ zijn, wat geloof gevend aan het bovengenoemde werk.

Nu, begrijp dat diegenen van U geïncarneerd als engelen, het verhaal enigszins anders kan zijn, maar ik merk op dat de meeste engelen ook gecreëerd worden in man-vrouw paren.

Ik denk dat ik misschien een praatje moet doen met Christ Michael over de verschillen, met betrekking tot de zielstructuur van de Dalende Zonen, en de Stijgende Zonen, die uit het evolutionaire proces komen op de evolutionaire planeten.

 

De Morontia vorm, de vorm tussen fysiek lichaam, en het geest lichaam, wordt ook gebruikt door de engelen, en Lucifer had een Morontia vorm.

Zo is het waar, dat de mens wordt als de engelen, zoals onderwezen in sommige godsdiensten.

De Morontia vorm is samengesteld uit elektronen.

 

Interessant, is een commentaar voor dit stuk, het lichaam dat Christ Michael gebruikt waar nodig, de “ Casper, het Vriendelijke Spook ” vorm, zoals genoemd, is werkelijk een lichaam dat tussen het fysiek, en het Morontiaal is, en is dus op zijn minst zichtbaar voor normale mensen, zoals hierboven vermeld.

Er is meer dat nog onderwezen moet worden rond het concept van een lichaam dat deels fysiek en deels Morontiaal is, en ik denk dat dit het type van lichaam is dat veel van U zullen hebben zodra U uw Morontia vorm met uw fysieke vorm samenvoegt.

Ik weet hier al iets van, maar heb meer nodig alvorens over dit onderwerp te schrijven.

 

Ik weet niet of dit deze geïncarneerde engelen zal omvatten of niet, omdat het voor velen, de tijd is om terug te keren naar uw koninkrijken.

De commentaar verwijst meestal naar de Stijgende Zonen, en diegenen van U die vooruit gegaan zijn en geslaagd zijn in uw Universum van afkomst, een Monade hebbend in plaats van een Morontia vorm, kunt U uw Monade “downloaden“ naar uw fysiek lichaam.

Ik deed dit zelf in Mei 2002. 

 

Zo veel van U zijn of zullen samenvoegen met uw fysieke vorm, gelijk welke versie U hebt van uw hogere zelf.

Sommigen van U die engelen zijn van de Lucifer Opstand, hebben ook gekozen voor de Stijgende Zoon carrière, eerder dan het terugkeren naar uw koninkrijken van oorsprong.

 

Als U dit wenst, kunt U vragen stellen aan mij rond dit onderwerp via het contact blad, onder “contacteer ons“.

Dan kan ik een geschikter stuk voorbereiden over het onderwerp.

Dit vermengen van de vormen is verwant met de ascensie, en ik wil een zo duidelijk mogelijke informatie hebben op de voorpagina voor toekomstige lezers.

Zo, zend mij enige vragen, als U verloren bent in dit onderwerp! 

 

Ik voel mij in het algemeen niet comfortabel met het spreken over Robotoiden, omdat Ik er enkele ken, wij allemaal, en het is niet aanvaardbaar dat zij bestaan in deze uitputtende voorwaarde.

Allen verdienen hun volledige erfenis. 

Gelijk hoe, ik hou niet van het idee van robotachtige mensen, tenzij de robot een totaal geautomatiseerd niet-levend wezen is.

Dat er ” mensen “ zijn die hun volledige erfenis niet hebben is uiterst bedroeven voor mij.

 

Maar ik zal niet proberen om hen uit te kiezen, omdat ik erin geloof hen allemaal te behandelen op een totaal menselijke manier, en Ik weet dat het enige dat hen eruit zal helpen, is hen te accepteren, en hen te blijven aanmoedigen bij iedereen waar het geaccepteerd is, bij de groei van de geest.

Blijf “volledige overerving“aantonen voor hen om te kopiëren.

Het creëren van uitzonderlijke scholing op deze planeet, eerder dan scholen die ontworpen zijn om robots te produceren, zou zeer nuttig zijn.

De duistere kant brengt ook schade toe aan het bezield wezen door de huidige methodes van scholing, die geen onafhankelijke en creatieve gedachten aanmoedigen.

 

Herinnert U, dat iedereen van U die zijn ziels oorsprong op een evolutionaire wereld had, U de dieren bent geweest.

Herinner het U, en gelieve alle dieren met de eerbied en de liefde te behandelen die zij verdienen, want U bent hen geweest, en zij zullen U worden.

En in feite, uw liefde voor uw persoonlijke huisdieren, en het proces om hen tot familieleden te maken, daagt hen uit om “hoger te komen“ en laat hen wensen om de menselijke reis te doen.

Gelieve een goed voorbeeld te geven van wat een mens zou moeten zijn!

 

Zij zouden zelfs een Gedachte Regelaar kunnen verkrijgen; het is mogelijk terwijl nog in niet menselijke vorm, en anders brengen de engelen die dergelijke zaken behandelen hen hoger tot de ervaring in menselijke vorm, wanneer de tijd er is.

Dit is de aard van alle dierlijke PUMA zielen, engelen brengen hen vooruit, gewoonlijk als gehele groepsziel zoals nodig.

Dezen bewogen in een progressief meer opwindende “dierlijke zieldrager vormen“ om hun ervaring te verhogen. 

Het doel van alle leven, ongeacht de oorsprong is te groeien in kennis.

Vergeet niet dat Christ Michael, zelf een Schepper Zoon, nog altijd en altijd zal, leren.

En zo doet de Vader, door zijn Zonen. `

 

En vergeet niet een verantwoordelijk persoon te zijn in uw behandeling van de planeet en al zijn levensvormen, omdat opnieuw, U ook de lucht, en de tulp bent geweest.

Als U een dalende zoon bent, ervarend in een menselijk lichaam, of een gevorderde ziel van een andere wereld, dat lichaam dat U momenteel gebruikt is ook de lucht en de tulp geweest en draagt de kennis van de opstijgende reis op de Planeet Aarde.

Het is een prachtige bibliotheek. 

Draag zorg voor alles dat van God is. 

En alles is van God, zelfs de Robotoiden, omdat hij/zij nog altijd de geest van het leven draagt, en hoe ik ook hoop dat de plannen vorm nemen, het zal de voorwaarde veroorzaken van de “volledige overerving“ van de Vader om ter zijner tijd te manifesteren in dezen.

 

O.k., ik denk dat ik nu alles dat ik wenste aan commentaar, behandeld heb.

Ik had mijn origineel stuk doorgenomen vandaag vroeg, en het was onvolledig, voegde extra commentaar toe en herstelde typo’s en veranderde de verwoording in een paar plaatsen voor grotere duidelijkheid. 

Ik hoop dat dit stuk nuttig is geweest, en ik krijg sommige positieve commentaren op zijn originele vorm.

Als velen van U zich opnieuw vermoeid voelen, is het omdat de energie opnieuw is opgevoerd.

Laat uw veranderend lichaam rusten zoals nodig, doe oefening, en eet behoorlijk, al het vers en minst vervuild voedsel dat U kunt verkrijgen.

 

 

 

Groeten, Candace

 



All writings by members of AbundantHope are copyrighted by
©2005-2008 AbundantHope - All rights reserved

Detailed explanation of AbundnatHope's Copyright's are found here


Top of Page

Dutch
Latest Headlines
Houd enkel Vrede.
Het ziet er naar uit dat de “False Flag” Aanval zal gebeuren
De waarheid achter Tsunami van 2004
Identificatie van Steden die in de V.S. zullen Aangevallen worden.
Amerikanen niet geslaagd in 9/11 Test.
Korte Update van Esu
Verhandeling 51, De planetaire Adams
#84 Verandering in de Plannen, De “GROTE“ is op komst.
#83 Wat het betekent om 100% te dienen
Soltec verstrekt een Actualisering
# 81 Bevallen de Resultaten U?
Misschien, Schaakmat?
Het uitvoeren van de Bewuste Evolutie van Onze Planeet
Sterkte vinden rond U, NU, voor na Stasis.
Esu spreekt over de Besluiten op Pasen.
De Planetaire Prinsen/VERHANDELING 50
Armageddon als Voorspeld is Dichtbij
Een Weekend Update van Christ Michael.
Bericht aan Onze Duistere Lezers, het Voorbereidend Werk is gedaan
Esu spreekt over Klonen en het Besluit van Christ Michael