Esu spreekt over de inhuldiging en de Tijdlijn voor Veranderingen.
18-01-09
Esu, ik vraag om zeer specifieke commentaren vandaag.
Gelieve te spreken tot mij over de bedoelingen van Obama, en de bedoelingen van zij die hem in het presidentschap brengen.
Gelieve mij te spreken over Gaza en het nieuwe staakt het vuren.
Gelieve mij te spreken over de Stasis plannen en wanneer dit nu kan gebeuren.
Gelieve mij te spreken over de aankondigingen en de verwijdering van het complot, dat blijkbaar nog niet verwijderd is door wettelijke middelen alvorens zij het bureau verlaten.
Al onze berichten en projecties hebben gezinspeeld op een andere agenda dan wat schijnt te gebeuren.
Spreek erover, alstublieft.
Jess, ik zal tot u spreken deze middag.
Vele dingen zijn gebeurd in de laatste weken die de richting hebben verplaatst van wat wij voorzagen dat het meest waarschijnlijk zou gebeuren.
De aanval in Gaza heeft veel boosheid en afkeer hard gemaakt voor de aanvallers en de gebeurtenissen die zich hebben vertoond als resultaat van hun plannen en ideeën.
Er heeft zich een betekenisvolle reactie ontwikkeld die moet worden toegestaan om door te gaan om zich uit te spelen, om de reden dat vele individuen ontwaken voor hun verbinding met deze situatie.
Zij zijn er mogelijks niet letterlijk in betrokken, maar zij steunen de acties of vinden hen ongewenst.
Deze opmerkzamen combineren hun energieën met het massabewustzijn dat vraagt om verandering en een verschuiving naar hogere principes van coördinatie en medeleven.
Dit ontwaken dat bezig is veroorzaakt in zekere mate het heroverwegen van het spelplan.
Herinner u dat de besluiten altijd genomen worden in een vloeibare stroom van mogelijkheden.
Geen enkele keus is beter dan een andere, om uw Aardse typecasting te gebruiken.
Elk is een mogelijke stap langs de pad van ontwikkeling die de mens beslist te nemen.
Ons doel is opnieuw te verenigen met de bedoelingen van Christ Michael en een verschuiving te doen naar een niveau van waarneming van het individueel doel, dat zijn verbinding met elke inwoner die op de wereld leeft, erkent.
Dit zal uiteindelijk leiden tot een hogere dimensionale betekenis van verbinding met het plan van de schepper en het gebruik van mede creatie.
De details van hoe dit bereikt wordt is wat de mens bepaald.
Opnieuw zeg ik aan u dat de mens zijn bestaan op de wereld kiest.
De conflicten en de onrechtvaardigheden die u waarneemt zijn allemaal uw doen.
Wij kunnen niet onderbreken wat u in beweging hebt gebracht, alhoewel wij altijd beschikbaar zijn om u te begeleiden en manieren voor te stellen dat u valkuilen kunt vermijden die u voortdurend tegen het lijf loopt.
Gaza zal zichzelf oplossen wanneer de mens het verkiest om toe te laten.
Het zou geen onderwijzend doel hebben voor ons om tussenbeide te komen en de creatieve stroom te onderbreken die u in beweging hebt gebracht.
U moet altijd leren van uw ervaringen.
Dat is het doel van uw op de wereld zijn.
Ik zie geen komende verandering met het nieuwe beleid.
Er is een oppervlakkige nieuwe laag van voorgestelde veranderingen, maar de kerndeelnemers zijn zij die de problemen in werking hebben gesteld die u nu ziet.
Het vervangen, van wat bekeken wordt als gedisciplineerde en rijpe aanvallen op Constitutionele principes, met een andere groep die evenveel verantwoordelijk is voor de voorbereiding, is niet veel van een verschuiving, naar mijn mening.
Zij, die de verkiezing van Obama controleren, hebben diegenen gekozen die zij wensen om de instorting van de beperkende wetgeving en fiscale beschermingen voort te zetten.
De bespreking van aangekondigde verandering in NESARA en de creatie van financiering zijn allen verwoord in de bepaling van die hogere, die voortdurend aan de economische en politieke koorden trekken.
Dit omvat het Rockefeller consortium en de Rothschild familie.
Deze twee groepen controleren het geld op de Aarde en nemen de beslissingen hoe het groeit en besteed wordt, volledig gebaseerd op hun voordeel.
Er zijn conflicten en grootheidswaanzin die wrijvingen tussen de twee kampen creëert.
Deze wrijving produceert oorlogen en politieke manipulatie van de wereldeconomie.
De ideologie die internationale incidenten teweegbrengt, is gepland en ingeprent met als doel om politieke chaos te creëren voor het verdienen van geld.
Alles wat gekocht en betaald wordt gebeurd door de banken in bezit van de families, inbegrepen alle regeringsuitgaven.
De rassen en politieke haat die u ziet is ingeworteld denken die gepland werd om onrust en verlies van individuele controle te veroorzaken.
De historische ontrafeling, die u het publiek ontdekt, toont het immense netwerk van controle dat in de loop van de laatste duizend jaar is opgezet.
NESARA of GESARA zal er niet komen tot de mens volledig klaar is om de doeleinden te aanvaarden.
De structuur van het programma is veranderd en de aard van zijn functie is verschoven.
De hiërarchie van donors en financiers is onnodig geworden en zou slechts de huidige janboel weerspiegelen dat het banksysteem is geworden.
Er is geen waarschijnlijkheid dat de mens zijn het denken over dit systeem zal veranderen zonder gedwongen te worden om een nieuw tot stand te brengen.
De financiering die opzij gelegd is door Germain wordt om de veranderingen te onderstrepen, zal veilig worden gehouden tot het huidige systeem instort, voorbij elke hoop van voortzetting.
Dit is harder dan ik eerder gesproken heb, maar voortdurende smeekbedes voor nog een ander jaar van uw tijd, hebben geen verschil gemaakt in hoe de mens het systeem bekijkt dat hij heeft gecreëerd.
De politieke en economische werkelijkheid die de mens in beweging gebracht heeft, zal aanzien worden als comfortabel tot zij het niet meer is.
Het verlies van macht en het gebrek aan middelen zullen duidelijker spreken tot de mens dan dat wij hebben kunnen doen.
Ik zie de Stasis oplossing als nodig, maar gepland op een manier die voordeligst is voor de mens die zijn situatie waarneemt.
Het zal een leer ervaring zijn en een bijgestane regeneratie van de planeet op een schaal die momenteel onvoorstelbaar is.
De mens moet klaargemaakt worden om deze interventie goed te keuren, zelfs als is het slechts nadat het is gebeurd.
De gebeurtenissen die het met zich meebrengt zijn bepaald als nodig, en de rol van de mensen in deze transformatie is de enige factor die onduidelijk is.
Deze opeenvolging van veranderingen is besproken in vele berichten en voorspellingen, maar het scenario dat het zal volgen zijn slechts gedeeltelijke wenken.
De details van dit proces zullen uitgewerkt worden onder zij die deelnemen, veel op de zelfde manier als de mens zijn vooruitgang op de wereld bepaald.
Verandering is onvermijdelijk om de Aarde te beschermen, en de mens is vastbesloten om deel uit te maken van deze verandering.
Deze zijn gegevens.
De opeenvolging is vloeibaar.
De afhankelijkheid van de mens van specifieke data en tijdslijnen is geen factor in onze bepaling van wanneer het het meest aangewezen is om zich in deze fase van overgang te bewegen.
De periode van overgang is begonnen, zoals Monjoronson er heeft op gewezen, maar de details worden voortdurend gewijzigd volgens het verschuiven van het denken en verplichtingen van de mens.
Stasis is in wisselwerking met de ontsteking van Jupiter, dat is waar, - maar de tijd opeenvolging van wanneer en in welke orde de gebeurtenissen zullen plaats vinden blijft een vloeibaar iets, tot het gebeurt.
Het is nuttig om naar de vooruitgang van de Aarde te kijken met betrekking tot Jupiter als hij schijnbaar achter de zon verdwijnt, en een besef van de voordelen van die positie voor de inwoners van de Aarde, is één van de meer dwingende feiten in het verbreden van zijn besef van de dreigende werkelijkheid.
Ik zeg, kijk naar de inhuldiging gebeurtenissen met een opmerkzaam oog en kijk zorgvuldig naar de doelstellingen die de leiding aankondigt.
Ik zeg, kijk naar de hemel voor astronomische gebeurtenissen.
Ik zeg, wees onderscheidend in zelfbesef, en neem verantwoordelijkheid voor uw acties.
U kunt deze controleren en een positieve interactie veroorzaken met iedereen rond u.
Ik zeg, bekijk de huidige gebeurtenissen met een oog van medeleven en een besef dat iedereen individueel besluiten neemt die zij gekozen hebben voor hun eigen evolutie.
Het is uw verantwoordelijkheid niet om gelijk welke actie te beoordelen dan enkel die van u.
Het is uw verantwoordelijkheid om een voorbeeld te stellen en uw redenen mee te delen waarom u dit doet.
Gebeurtenissen worden niet veroorzaakt door historische redenen.
Zij worden veroorzaakt door de mens die verkiest uit te werken wat hij gelooft als de beste vervulling van zijn eigen wensen.
Als de mens ernstig zijn beste vervulling overdenkt, zal hij vrede en harmonie met anderen kiezen.
Het geven van een voorbeeld van dit is uiteindelijk efficiënter dan oorlog.
Esu
© Auteursrecht door AbundantHope.net alle rechten voorbehouden.